Vizyon & Misyonumuz

2020 yılında Muharrem DAMAR tarafından kurulan MODERN MAKİNA VE OTOMASYON, 2 yıldır faaliyetini yürüttüğü endüstriyel dolum teknolojileri alanında dinamik bir ekip ile gelişimini sürdürmektedir.

MODERN MAKİNA olarak misyonumuz, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere yüksek kaliteli, ekonomik, yenilikçi ambalaj makinelerini üreterek kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Verimlilik ve kalite odaklı bir anlayış içerisinde endüstriyel sıvı dolum, kapak kapatma ve etiket makinalarının her birinde uzmanlaşarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yüksek kalite makineler üretmekteyiz. Sektöründe lider pozisyonu hedefleyen firmamız hem yurt içinde hem de ihracat pazarlarında, doldurulacak ürün çeşidi ve kapasite aralığı, ambalaj ve etiket tipi gibi sayısız değişkeni bir arada değerlendirmekte ve müşteriye özel çözümler sunmaktayız.

Şirket prensibimiz, proje hakkındaki ilk görüşmeden, projenin teslimini takip eden satış sonrası hizmetlere kadar; uluslararası kalite belgelerimizin sorumluluğunu yerine getirmektir.

Muharrem Damar